poniedziałek, 25 czerwca 2012

To się nazywa Country Styl :)

Wiem, że po weekendzie miałam chwalić się pierwszymi zmianami i moimi pracami zmierzającymi do wprowadzenia stylu skandynawskiego w Naszym domu ale się niestety nie dało... Jakoś tak się ten weekend potoczył, że wylądowaliśmy na południu Polski w cudnym drewnianym domku, który uwielbiamy, bo należy do Jego rodziców.
Za każdym razem obiecuje sobie, że zrobię tam mnóstwo zdjęć bo miejsce magiczne a Pani Tego Domu włożyła tam serce i swój niesamowity zmysł tak, że wszystko pasuje do siebie idealnie i nic nie jest przypadkowe.
Zobaczcie miejsce, które nie odbiega od tych pokazywanych w Werandzie czy innych pismach :) Schowane na pięknej Jurze.


Oto Domek :)
Kuchnia cudna i w każdym calu "dopieszczona"! Tutaj tylko fragment :)


Gąski przysiadły na kuchennym oknie - pilnują ziół :)

To jest właśnie to dbanie o szczegóły!! Kwiaty w koszyku na schodach, kapelusz na ścianie...


I wreszcie miejsce wspólnych posiłków i bitew scrablowych!
Może styl Country nie jest moim faworytem ale Ten Dom jest wspaniały i daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa - i pisze to w pełni świadoma mimo, że sama mieszkam w domu na wsi :)

Wybaczcie jakość zdjęć, dopiero zaczynam przygodę z aparatem i uczę się, jak robić dobre zdjęcia na bloga :) W kolejnej odsłonie: jak ważne są szczegóły we wnętrzach, nie ma znaczenia w jakim stylu!3 komentarze:

  1. Ale piękny! Strasznie mi się taki marzy... Widać, że dużo serca zostało w niego włożone, taki domek z duszą, cudowny po prostu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny domek - też nie mój styl, ale lubię lądować w takich miejscach. Właśnie dlatego, że są inne niż to, co mamy na co dzień.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przesliczny domek.. Wprowadzilabym sie od zaraz ;-)

    OdpowiedzUsuń